Dwudziestoletnie doświadczenie oraz pasja do tworzenia mebli to główne aspekty dzięki, którym powstała firma ? MARAGOS.  Elementami które nas wyróżniają na rynku stolarskim są:

 

  •  indywidualne podejście do każdego klienta
  •  trwała jakość wykonania
  •  funkcjonalność i ergonomia
  •  wieloletnia praktyka na rynkach międzynarodowych

 

Ostatni punkt ma największe znaczenie podczas fazy kreacji, bo niejednokrotnie wykorzystujemy w naszych meblach nietuzinkowe rozwiązania. Dzięki czemu w pomieszczeniach zaaranżowanych przez Maragos widoczny jest powiew świeżości i polotu. Działając w myśl dewizy ? Ogranicza nas tylko wyobraźnia?, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom, którym mamy do zaoferowania:

 

 

Posiadając własne duży dom albo mieszkanie w niestandardowych wymiarach, mamy czasami problem, aby dopasować meble dostępne na rynku, w wolnej przestrzeni w naszym domu. W takiej sytuacji najlepiej po prostu wybrać meble na wymiar. Łódź to miasto, w którym wielu klientów wybrało właśnie takie rozwiązanie.

Meble na wymiar możemy zakupić w wielu różnych sklepach i złożyć je samodzielnie, ale zdecydowanie lepiej zakupić meble do montażu i zatrudnić do tego specjalistów, którzy zajmują się tym od lat. W ten sposób nie tylko zaoszczędzimy mnóstwo czasu na skręcanie i składanie tego rodzaju mebli, ale także zrobią to za nas fachowcy, dzięki czemu będziemy mieli gwarancję jakości na długie lata.

Jeżeli chodzi o meble na wymiar, jakie możemy zamówić to mamy tutaj do wyboru takie rzeczy jak: komody, szafy, regały, półki, biurka kontenerki, szafki łazienkowe oraz kuchenne różnego rodzaju blaty czy też fronty, oraz wspaniałe meble biurowe do wyboru.

Wiele osób często ma różnego rodzaju pomysły i nie wiem jak je zrealizować. Właśnie w tym celu powstały firmy oferujące meble na wymiar w Łodzi, wraz z pomocą w projektowaniu i zagospodarowaniu całej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz mebli kuchennych, do łazienki, do salonu czy też meble do garderoby albo jakieś nietypowe zabudowy to zawsze możesz poprosić specjalistów o pomoc, którzy fachowo doradzą i pomogą zrealizować Twoje marzenie.

 

Nasz sukces to zadowolony klient, który poleca nas znajomym.

Chcesz mieć meble najwyższej jakości, to zapamiętaj tylko jedno słowo MARAGOS.

Meble na wymiar, meble do zabudowy Łódź